Kniha návštev

Dátum: 29.04.2012

Vložil: zs giraltovce

Titulok: waw

gymnazium giraltovce idete

Dátum: 18.11.2011

Vložil: Daniela

Titulok: Aktívna mládež

Ahoj moja mládež!

Po dlhšom čase som si otvorila vašu stránku a bola som veeeeeeeeeeeľmi milo prekvapená , že foto z akcií pribúda. Zasmiala som sa na viacerých zaujímavých pózach, ale na supercupe že červenokrižiaci čapujú "kolu?" Čo už dodať.
Viem, že mnohí máte zajtra t.j. 19.11. stužkovú slávnosť, prajem Vám, aby ste sa patrične zabavili, zasmiali, zatancovali si, slávnostne sa napapali a následne svojim rodičom urobili radosť, že úspešne zmaturujete.

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Mladež SČK Giraltovce

Titulok: Re:Aktívna mládež

este raz dakujeme:) a k tomu pred tym.....vsetko treba zazit;)

Dátum: 03.08.2011

Vložil: Mesanger Krvinka

Titulok: pekná stránka

Veľmi sa mi páči Vaša stránka. Veľa fotiek z akcií a čo ma najviac teší sú tam aj fotky z darovania krvi. Som nesmierne rád že sa venujete aj tejto problematike, ktorá nie je typická aktivita M SČK. Prajem vám Veľa úspešných projektov a nech sa vám darí.
S úctou
Mesanger Krvinka
www.krvinka.estranky.sk
Nikdy neviete kedy ma budete potrebovať

Dátum: 23.08.2011

Vložil: Mládež SČK Giraltovce

Titulok: Re:pekná stránka

Veľmi pekne ďakujeme, že sa stránka páči a dúfame že aj naďalej bude, a že fotiek bude len a len naďalej pribúdať.;) Verime že sa nám podarí nalákať čo najviac darcov, pretože najvzácnejšej tekutiny na svete nie je nikdy dosť:)
Ešte raz ďakujeme:)

Dátum: 28.06.2011

Vložil: Peťo

Titulok: ĎAKIJEM :) :)

Stranka ša mi barz ľubit.....sut na nej perfektny zabery z každoho rožka dašto :) :) chotil by jem poďakovati tvorcovi stranky, bo vše jak tu pridem, vše dašto novoho tu.......jem bars rad že sa o stranku starat........iši by jem chotil poďakovati i STANKE, kotra nas pripravije na šelijaky suťaži a prednašky.......Ďakijem krasni :) :)

Dátum: 13.06.2011

Vložil: Daniela

Titulok: Ste supeeeeer!

Ahojte moja mládež!
Na dnešnej súťaži (13.06.2011) ste excelovali nielen vedomosťami, ale aj radosťou, šarmom aj humorom. Som na Vás hrdá. Páči sa mi, myslíte aj na mladších spolužiakov, ktorých priťahujete a odovzdávate im svoje skúsenosti. To svedčí o Vašom dobrom úmysle a samozrejme aj o šľachetnom srdci. Držím prsty na zajtrajšej školskej úlohe z matiky.
Stránka je skvelá.

Dátum: 24.06.2011

Vložil: Mládež SČK Giraltovce

Titulok: Re:Ste supeeeeer!

My ďakujem za dôveru, ktorú nám preukazujete a veríme, že takýchto vydarených akcii bude čím viac:) Sme radi , že sa stránka páči a dúfam že sa bude len zlepšovať:)

PS: Matika zmáknutá;)

Dátum: 05.06.2011

Vložil: Ing.Frenky z Lužan

Titulok: lakocinka

reku naj vam to chodzi velu ludzi a naj še vam dari :):D

Dátum: 24.06.2011

Vložil: Mladež SČK Giraltovce

Titulok: Re:lakocinka

Vďaka Frenky;)

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok